You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Jakne SC W EXPLORAIR 3L pale purple

182,75€ 215,00€
  • Brendi: Scott
  • Kodi: 7613368617037
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet

 Brendi
Scott
 Konstruksioni Hybrid construction: 50D downproof Toray, DRYOzone DWR & DRYOsphere 2L in shoulder & hood
 Madhesite XS, S , M
 Teknologjia DRYOsphere , Thinsulate™
 Izolimi 600 Fill 3M™ Thinsulate™ Featherless insulation
 Karakteristikat Kapuc i fiksuar dhe i ndyshueshem ,Gjepa te duarve , Kufizim i ndryshueshem , lidhje elastine

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA