You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Lidhese MRK SQUIRE 11 ID 100mm white

100,00€
  • Brendi: Marker
  • Kodi: 0883295307135
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.
 Brendi
Marker
 Teknologjia Sole.ID , Hollow Linkage Heel
 Sistemi i majes Triple Pivot Light
 Pesha 1530 g (90 mm)
 Madhesia 100 mm
 Pesha e rekomanduar e skijuesit 30 - 110 kg
 Viti 2019 - 2020

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA