You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Lidhese MRK SQUIRE 11 ID black

110,00€
  • Brendi: Marker
  • Kodi: 883295402618
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.
Lidhese per skija MRK SQUIRE 11  black        Pesha : 820 g
Gjerësia : 110 mm
Gama DIN/ISO : 3.0-11.0
Mban peshë : <110 kg
Kategoria : Freeride (vozitje e lirë)
Të përshtatshme për këpucë standarde GripWalk

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA