You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Lidhese MRK GRIFFON 13 ID 110mm white

140,00€
  • Brendi: Marker
  • Kodi: 0883295300884
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.
 bRENDI
Marker
 tEKNOLOGJIA Sole.ID , Hollow Linkage Heel
 Sistemi i majes Triple Pivot Light
 Pesha 2038g
 Madhesia 110 mm
 Pesha e rekomanduar e skijuesit 30 - 110 kg

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA