You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Lidhese MRK GRIFFON 13 ID black

160,00€
  • Brendi: Marker
  • Kodi: 883295309528
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.
Lidhese per skija MRK GRIFFON 13 ID black     
Pesha :  1030 g
Mban peshë : <120 kg
Gama DIN/ISO : 4.0 -13.0
Gjerësia : 110 mm
Kategoria : Freeride (Vozitje e lirë)
Të përshtatshme për këpucë Touring GripWalk 

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA