You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Vault / NordicTrack - NTB15019-INT

2.950,00€
  • Brendi: NordicTrack
  • Kodi: 43619727913
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Një nga produktet më befasuese dhe inovative në treg, NordicTrack me produktin Vault sjell trajnimin interaktiv në një nivel të ri. Asnjëherë më parë një paketë kaq e plotë nuk ka ardhur në një dizajn të bukur dhe të hijshëm.


Informacionet kryesore:

o   Ekran me prekje 32", me cilësi të lartë

o   Stërvitje pa kufi me iFit duke përfshirë ushtrimet fizike, Jogën, Pilates dhe HIIT

o   iFit Family

o   Sipërfaqja e pasqyrës: 61 x 152 cm

o   Pasqyrë reflektuese rrotulluese 24" x 60".

o   Dy altoparlantë: 3" Bluetooth

o   Dollap për ruajtjen e aksesorëve stërvitor me rafte të rregullueshëm

o   Dimensionet: 61 cm x 36 cm x 185 cm

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA