You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Qanta shpine SC PERFORM EVO HY 10

105,00€
  • Brendi: Scott
  • Kodi: 7613368433040
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi               Scott

Kodi                   7613368433040

Pesha                680 g

Materiali           Shell Fabric: 100% Polyamide; Lining: 100% Polyester

Dimenzionet    51 x 30 x 10 cm


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA