You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Bicikleta POLAR MIRAGE URBAN black-red - 19

320,00€
  • Brendi: Polar
  • Kodi: 8605006840647
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi                      POLAR

Kodi                         8605006840647

Materiali i kornizes    Alumin

Madhesia e rrotave    29"

Shpejtesite               3 x 7

Frenat                      V-BRAKE


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA