You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Bicikleta POLAR WIZARD 3.0 anthracite-orange 20

225,00€
  • Kodi: 8605006440601
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi                      POLAR

Kodi                         8605006440601

Materiali i kornizes    Celik

Madhesia e rrotave    26"

Shpejtesite               3 x 6

Frenat                      V-BRAKE


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA