You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Pesha set per ushtrime

35,00€
  • Kodi: 7767846404173
  • Disponueshmëria: Në Stok
Një nga trajnimet më efikase të forcës, fitnesit dhe rehabilitimit.
Eshte efikase per të gjithë ata që duan të rrisin forcën, madhësinë dhe formën e muskujve të tyre.

Set i peshave me 10 kg:
·         2 Disqe të zeza me peshë 2,5 kg dhe 2 disqe me peshe 1,25 kg
·         1 shirit metalik i shkurtër e kromuar (gjatësia 30 cm)
·         2 jakë sigurie në formë ylli

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA