You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Reketa pingpongu WALDNER 800

25,00€
  • Brendi: Donic
  • Kodi: 4000885548822
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi            Donic

Kodi                4000885548822

• Dru: Tactic ( 5T )

• Doreza: Concave

• Tipi i gomes: Vari Silk

• Tipi i lojetarit: Attack

• Gjeresia e gomes: 2 mm

• Shpejtesia: 80

• Rrotullimi: 90

• Kontrolli: 80


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA