You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Pilates Trimmer BB-2330

17,00€
  • Brendi: Body Sculpture
  • Kodi: 0715280700655
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi           Body Sculpture

Kodi               0715280700655

Gjatesia         113 cm

• 3 rripa te ndryshueshem per rezistence


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA