You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Topa per masazhe BB-619PK-B

7,50€
  • Brendi: Body Sculpture
  • Kodi: 0715280722411
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi           Body Sculpture

Kodi               0715280722411

Materiali       Polypropylene

Diametri       8 cm


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA