You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Goma per rezistence AHF-251

7,50€
  • Brendi: Toorx
  • Kodi: 8029975998985
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok

Brendi                Toorx

Kodi                    8029975998985

Pershkrimi

            Goma per rezistence mundeson treningun ne menyre funksionale,

            fleksibile dhe mundeson ushtrimet cross-fitness  


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA