You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Bicikleta SCOTT SPEEDTER 40 (CD16) 20 L (56)

860,00€
  • Brendi: Scott
  • Kodi: 7613368710707
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi           Scott

Kodi              7613368710707

Tipi                CITY

Trupi             Aluminium

Shpejtesite  Shimano Claris ST-R2000

Frenat          Tektro BR-315

Pesha           10 KG


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA