You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Bicycle SCOTT SCALE 24 disc black-orange

430,00€
  • Brendi: Scott
  • Kodi: 7613368720263
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi           Scott

Kodi              7613368720263

Tipi                MTB

Trupi             Aluminium

Rrotat           24'

Shpejtesite  Shimano SL-RS45-8R Revo Shifter

Frenat           Lee Chi BL-81G


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA