You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Qanta DUFFEL BAG AU GREY/BLUE ONESZ

40,00€
  • Brendi: Speedo
  • Kodi: 5053744314853
  • Disponueshmëria: Në Stok

Brendi           Speedo

Kodi               5053744258355

Ngjyra           E Kaltert


Info :

            E lehte dhe rezistente ndaj ujit

            Rripi i ndyshueshem

            30 litra kapacitet


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA