You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Rrota per ushtrime

15,00€
  • Brendi: Pride
  • Kodi: 7767846403657
  • Disponueshmëria: Në Stok

Brendi       Pride

Kodi           7767846403657

Ngjyra       Black


Info

        Per te trajnuar kraharorin, shpinen dhe gjoksin.
        Ndihmon ne balancim dhe permisim te qendrimit.


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA