You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Dyshek Alumini

10,00€
  • Kodi: 5997608578091
  • Disponueshmëria: Në Stok

Brendi             POLIFOAM

Kodi                 5997608578091

Dimensionet  190 x 55 x 0,3

Pesha              200,00 g


Info    

    E hollë dhe e lehtë e bërë nga polietileni,
    me fletë alumini në njërën anë,
    dhe cili siguron mbrojtje termike shtesë


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA