You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Zinxhir SHIMANO CN-HG53

21,00€
  • Brendi: Shimano
  • Kodi: 4524667893554
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.
Brendi                Shimano
Kodi                    4524667893554
Materiali            Stainless steel
Informacion      116 linqe , 9 shpejtesi, AMPULE TYPE CONNECT PIN X 1

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA