You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Pllaka per disk Shimano RESIN PAD(B01S)

8,00€
  • Brendi: Shimano
  • Kodi: 4524667737001
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.
Brendi                 Shimano
Kodi                     4524667737001
Materiali             Stainless steel
Informacion       PAD SPRING, W/3 TYPES OF SPLIT PIN, 1 PAIR, IND.PACK

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA