You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Fokuser A774-BGOLD

55,00€
  • Brendi: Pride
  • Kodi: 3662513328476
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi           Pride

Kodi               3662513328476

Materiali        Lekure artificiale

Ngjyra            E Zeze


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA