You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Helmeta PSP SPORT RIDE fluo yellow-black mat

22,00€
  • Brendi: Polisport
  • Kodi: 5604415094224
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi                    Polisport

Kodi                       560441509422

Pesha                    260 gr

Konstruksioni      Glue-on


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA