You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Ski Ushtrues SKX SKI CROSS

1.240,00€
  • Brendi: Toorx
  • Kodi: 8029975997605
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi                       Toorx

Kodi                           8029975997605

Ngjyra                       E Zeze

Dimensionet           430 x 540 x 2150 mm

Pesha                       29 kg

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA