You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Slitta crosstrainig AHF-187

290,00€
  • Brendi: Toorx
  • Kodi: 8029975996240
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi                       Toorx

Kodi                          8029975996240

Ngjyra                       E Zeze

Dimensionet           102 x 63 x 96 cm

Max. pesha              150 kg

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA