You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Unihockey set made of 6 + 6 sticks and 3 balls.

150,00€
  • Brendi: Sportsystem
  • Kodi: 0000000S05134
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi          Sportsystem

Kodi             0000000S05134

Materiali       Plastik

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA