You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Shtegu per ushtrime ekuilibri FI-VX-BABEAM-6

51,40€
  • Brendi: Haest
  • Kodi: 7767846402421
  • Disponueshmëria: Në Stok

Brendi                Haest

Kodi                   7767846402421

Gjatesia             366 cm

Pesha                1.82 kg

Informacion:     Shteg per trajnim te ekuelibrit me ngjyra te shumta dhe mekanizem te kyqjes

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA