You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Goma per shkopinje plastike KO-VX-GF-1825

6,60€
  • Brendi: Haest
  • Kodi: 7767846402025
  • Disponueshmëria: Në Stok

Kodi               7767846402025

Materiali         Gome

Diametri         25 mm

Pesha             1.13 kg

Informacion:  Gome e forte dhe e qendrueshme. Kompatibile me shkopinjte plastike 25 mm.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA