You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Pengesa 16 cm 3x6

5,60€
  • Brendi: Haest
  • Kodi: 7767846401967
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet

Brendi            Haest

Kodi               7767846401967

Modeli            KO-VX-KH-6ZOLL

Informacion:   E lehte dhe e forte, e perdorueshme mbrenda dhe jashte.
                     Lehte per te transportuar.E pershtatshme per
.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA