You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Doreza per boks 4130

35,00€
  • Brendi: Pride
  • Kodi: 7767846403749
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.
Brendi                    Pride
Kodi                       7767846403749
Pershtatshme per    Boks
Materiali                 PUL TM leather

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA