You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Mbrojtese per kembe dhe shpute A505

65,00€
  • Brendi: Adidas
  • Kodi: 3700378403638
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.
Brendi                    Adidas
Kodi                       3700378403638
Pershtatshme per    Karate

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA