You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Qanta shpine Stryd 22

37,00€
  • Brendi: Vango
  • Kodi: 5023518819013
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.
Firma
Vango
Kodi 5023518819013
Dimensionet L22.0 x H50.0 x W30.0cm
Karakteristikat Materiali 420 Cationic Fabric , rripat Duraflex , Reflektive per vizibilitet me te mire
Pesha

0.54kg

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA