You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Litar per crossfit BR-5015 ø

183,00€
  • Brendi: Toorx
  • Kodi: 8029975992907
  • Disponueshmëria: Në Stok
 Brendi
Toorx
 Kodi 8029975992907
 Dimensionet
50mm x 15mt
 Pershkrimi Eshte ideale per ushtrimin dhe perforcimin e muskujve te kraharorit
 Materiali
Poliester

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA