You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Jakne SC VERTIC GTX 3L STRETCH black

460,00€
  • Brendi: Scott
  • Kodi: 0761336862112
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok
 Brendi
Scott
 Konstruksioni
bluesign® approved GORE-TEX® 3L
 
 Teknologjia
GORE-TEX®
 Izolimi 600 Fill 3M™ Thinsulate™ Featherless insulation
 Karakteristikat Kapuc i fiksuar dhe i ndyshueshem ,Gjepa te duarve , Kufizim i ndryshueshem , lidhje elastine

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA