You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Jakne SC W ULTIMATE DRYO 10 blue nights-brown clay

190,00€
  • Brendi: Scott
  • Kodi: 7613368620280
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok
 Brendi
Scott
 Konstruksioni DRYOsphere 2L
dark grey melange/black: DRYOsphere 2L with PFC free DWR
 Madhesite S , M , L 
 Teknologjia DRYOsphere
 Izolimi 600 Fill 3M™ Thinsulate™ Featherless insulation
 Karakteristikat Kapuc i fiksuar dhe i ndyshueshem ,Gjepa te duarve , Kufizim i ndryshueshem , lidhje elastine

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA