You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Jakne SC W ULTIMATE DRYO 10 black

190,00€
  • Brendi: Scott
  • Kodi: 7613368620105
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok
 Brendi
Scott
 Konstruksioni DRYOsphere 2L
dark grey melange/black: DRYOsphere 2L with PFC free DWR


 Teknologjia DRYOsphere
 Izolimi 100/80g Supersoft Insulation
 Karakteristikat Kapuc i fiksuar dhe i ndyshueshem ,Gjepa te duarve , Kufizim i ndryshueshem , lidhje elastine

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA