You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Bicikleta magnetike paluese BRX-OFFICE- COMAST

280,00€
  • Brendi: Toorx
  • Kodi: 8029975992976
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok

Brendi                                    Toorx

Kodi                                        8029975992976

Dimensionet                         113 x 55 x 120 cm

Pesha                                      20.5 KG

Pesha e rrotes                       6 KG

Pesha max. perdoruesit      100KG

Aksesorite                              Suport per smartphone, tablet, laptop dhe shishe te xhamit 

Karakteristikat                       LCD display, Scan - Time - Distance - Speed ​​- Pulse - Calories - Odometer


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA