You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Kostime te larjes per femije PNL LSUT JF BLACK/PINK

23,00€
  • Brendi: Speedo
  • Kodi: 5053744410647
  • Disponueshmëria: Në Stok

Brendi           Speedo

Kodi               5053744410647

Ngjyra           E Zeze dhe Roze

Materiali       80% polyamide, 20% elastane


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA