You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Jakne SC VERTIC DRX 3L green moss

310,00€
  • Brendi: Scott
  • Kodi: 7613368609612
  • Disponueshmëria: Në Stok
 Brendi
Scott
 Konstruksioni Hybrid construction: 50D downproof Toray, DRYOzone DWR & DRYOsphere 2L in shoulder & hood
 Madhesite S , M , L , XL
 Teknologjia DRYOsphere , Thinsulate™
 Izolimi 600 Fill 3M™ Thinsulate™ Featherless insulation
 Karakteristikat Kapuc i fiksuar dhe i ndyshueshem ,Gjepa te duarve , Kufizim i ndryshueshem , lidhje elastine

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA