You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Jakne SC EXPLORAIR 3L blue nights

215,00€
  • Brendi: Scott
  • Kodi: 7613368611776
  • Disponueshmëria: Në Stok
 Brendi
Scott
 Konstruksioni
Dermizax® 3L
 Madhesite M , L , XL
 Teknologjia
Dermizax®
 Izolimi 600 Fill 3M™ Thinsulate™ Featherless insulation
 Karakteristikat Kapuc i fiksuar dhe i ndyshueshem ,Gjepa te duarve , Kufizim i ndryshueshem , lidhje elastine

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA