You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Jakne SC INSULOFT VX STRETCH green moss-blue nights

153,00€
  • Brendi: Scott
  • Kodi: 7613368601661
  • Disponueshmëria: Në Stok
 Brendi
Scott
 Konstruksioni
DURObreeze & DRYOzone FC free DWR
 Madhesite L , M , XL
 Teknologjia
VX™ Active
 Izolimi
VX™ Active 60g
 Karakteristikat Kapuc i fiksuar dhe i ndyshueshem ,Gjepa te duarve , Kufizim i ndryshueshem , lidhje elastine

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA