You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Jakne SC VERTIC GTX 3L STRETCH black-dark grey melange

460,00€
  • Brendi: Scott
  • Kodi: 7613368621164
  • Disponueshmëria: Në Stok
 Brendi
Scott
 Konstruksioni bluesign® approved GORE-TEX® 3L performance garment with stretch technology
 Madhesia M
 Teknologjia
GORE-TEX®
 Izolimi 600 Fill 3M™ Thinsulate™ Featherless insulation
 Karakteristikat Kapuc i fiksuar dhe i ndyshueshem ,Gjepa te duarve , Kufizim i ndryshueshem , lidhje elastine

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA