You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

SPALDING DOUBLEFACE SET

25,00€
  • Brendi: Spalding
  • Kodi: 4045642719572
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet

Brendi        Spalding

Kodi            4045642719572


Spalding Double Face jane dresa reversibile, te krijuara me materiale te lehta dhe te rehatshme

- Reversibile, mund te vishen ne dy anet

- Materiali 100% poliester

- Ngjyrat: Bardhe dhe Zeze


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA