You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Pajisje Sportive

Makina per ushtrime HG-525L2 CLASSIC

Modeli: Orion

Kodi i produktit: 6903111179327

850,00€

Brendi            Orion

Kodi                6903111179327

Pesha             60 kg

Informacioni

                        22 ushtrime te ndryshme

                        E pershtatshme per trajnimin e te gjitha grupeve te muskujve

                        Pesha maksimale e perdoruesit eshte 150 kg


Out of stock

Traka per vrapim OFFICE Track 7895-500

Modeli: Kettler

Kodi i produktit: 4001397568513

2.400,00€
 Brendi
Kettler
 Kodi 4001397568513
 Ngjyra
E Zeze
 Informata Dizajnuar per zyre dhe persona qe deshirojne te jene me aktiv

Pesha te dores 1x 1kg

Modeli: Body Sculpture

Kodi i produktit: 6933879326671

2,00€
 Brendi
ACTUELL
 Pesha 1 KG
 Kodi 6933879326671
Out of stock

AB Roller Basic

Modeli: Kettler

Kodi i produktit: 4001397551331

50,00€

Brendi: Kettler

Kodi: 4001397551331

Out of stock
50,00€

Aerobic stick 7360-187

Modeli: Kettler

Kodi i produktit: 4001397381778

25,00€
 Brendi
Ketler
 Kodi 4001397381778
 Ngjyra
E Bardhe / E kalter
 Gjatesia 128 cm
 Pershtatshme per
Aerobik, koordinim, kondecion, fuqi

Aerobic stick 7361-190

Modeli: Kettler

Kodi i produktit: 4001397417057

26,00€


Airpad AHF 043

Modeli: Toorx

Kodi i produktit: 8029975991443

15,00€
 Brendi
Toorox
 Diametri 33cm
 Kodi 8029975991443
Out of stock
15,00€

Banka HECTOR 7707-790

Modeli: Kettler

Kodi i produktit: 4001397489993

450,00€
 Brendi
Kettler
 Kodi 4001397489993
 Ngjyra
E Zeze
Out of stock

Banka per ushtrime profI e rrafshte WBX-2000

Modeli: Toorx

Kodi i produktit: 8029975995595

337,00€


Baseball ball covered by synthetic leather.

Kodi i produktit: 0000000S05156

7,00€


Bicikleta 26 ULTRA TONUS 2020 PINK MATT 420 MM

Kodi i produktit: 13065

235,00€

Kodi: 13065
Ngjyra: Rozë

Bicikleta magnetike AVIOR M

Modeli: Kettler

Kodi i produktit: 7640119481203

400,00€


Brendi:Kettler
Dimensionet:86 x 59 x 142 cm                
Display:koha, shpejtësia, distanca, K-kaloritë, pulsi
Pesha max. e perdoruesit:110kg


Out of stock

Bicikleta per koordinacion GOGO bus tek skuter

Kodi i produktit: 1409236463

195,00€


Bilbili i Wizzball Hygienic Squeezy ZU-HA-WZB-BL

Modeli: Haest

Kodi i produktit: 7767846404265

21,00€

Kodi                 7767846404265

Materiali         Plastik

Dimensionet 12 x 7cm


Breke per larje femije - END+ HG/WST JAM JM BLUE/GREEN nr.24

Modeli: Speedo

Kodi i produktit: 5053744507033

30,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5053744507033


Përshkrimi: 

Konstruksion i astarit të bërthamës së brendshme të lidhur për stabilitet më të madh dhe pozicion të përmirësuar të trupit

Kapëse silikoni në buzën e këmbës për rehati dhe përshtatje të sigurt

Ndërtimi i tegelit të sheshtë ndjek linjat e konstruksionit të tegelit mbështetës LZR X për të rritur

Materiali: 75% Poliamid 25% Elastan

Brezore per alpini ENERGY CR 4 M-XL grey

Kodi i produktit: 8005436108278

65,00€

Kodi: 8005436108278


Parzmore e gjithanshme, plotësisht e rregullueshme për ngjitje në të gjitha nivelet

Rripat e belit dhe kofshëve me brendësi të termoformuar që përshtaten në mënyrë të përkryer me trupin për rehati të jashtëzakonshme

Rrip me 2 kopsa vetë-kyçëse dhe kofshë të rregullueshme për një përshtatje optimale

4 sythe ingranazhesh të përforcuara - Unaza e tërheqjes së pasme

Pesha M: 380g

Aktivitetet: alpinizëm, ngjitje në akull, ngjitje në shkëmb, ngjitje në rrugë të gjatë, ecje në akull, palestër ngjitjeje

Out of stock
Prej 1 deri 16 nga 235 (15 faqe)