You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Skijim

Mögliche Optionen

SKIS SCOTT SLIGHT 83 SET M10 20

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523172580

700,00€

Brendi                 Scott

Kodi                     7615523172580

Teknologjia        Pro-Tip Rocker, 3Dimension Sidecut ,Full Ski Length Wood Core

Konstrukctioni   Sandwich Sidewall Semi-Elliptic

                             Construction - Carbon /Aramid Fibers


BANDANA VIKING blue-green 15 (Regular)

Modeli: VIKING

Kodi i produktit: 5901115720188

9,00€

Materiali: 100% Poliester

Bandana VIKING Y DOUNT blue

Modeli: VIKING

Kodi i produktit: 5901115750819

8,00€


ÇANTA DBL PER KEPUCE CLASSIC black

Modeli: Dalbello

Kodi i produktit: 0821264707265

23,00€

ÇANTA DBL PER KEPUCE CLASSIC black  Çantë klasike për këpucë skijimi shumë e përshtatshme me ndarje me zinxhir të dyfishtë e siguruar me Velcro, me sistem të ventilimit për ndarjen kryesore si dhe me rrip mbajtës për dorë dhe për supe.


Ngjyra : E zezë / hirtë/ jeshile

Pesha : 0.70 kg


Madhësia : 40 x 28 x 39 cm


Origjina : Italiane  

ÇANTA SCOTT GUIDE AP 20 Kit orange-grey SL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368985655

777,00€

Brendi                Scott

Kodi                    7613368985655

Konstruksioni   H/T 420D Nylon Plain W/R, 1,500MM,

                            H/T 210D Nylon Double R/S W/R, 1,000MM

Karakterisitkat  SCOTT ALPRIDE AIRBAG SYSTEM 2.0

                             Diagonal ski carry system,

                             SOS label with emergency instructions

Kompozita         Shell Fabric: 100% Polyamide; Lining: 100% Polyester


ÇANTA SCOTT GUIDE AP 20 orange-grey SL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368985662

170,00€

Brendi                Scott

Kodi                    7613368985662

Konstruksioni   H/T 420D Nylon Plain W/R, 1,500MM,

                            H/T 210D Nylon Double R/S W/R, 1,000MM

Karakterisitkat  SCOTT ALPRIDE AIRBAG SYSTEM 2.0

                             Diagonal ski carry system,

                             SOS label with emergency instructions

Kompozita         Shell Fabric: 100% Polyamide; Lining: 100% Polyester


ÇANTA SCOTT PATROL E1 22 Kit burnt orange-black SL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368985761

1.150,00€

Brendi                    Scott

Kodi                        7613368985761

Teknologjia            Top pocket with fleece lining

                                Stow away ice axe/pole fixation

                                Versatile daisy chain loops

                                Light hip belt with safety leg loop

Konstruksioni       Shell Fabric: 100% Polyamide; Lining: 100% Polyester


ÇANTA SCOTT PATROL E1 30 Kit AP blue-dark blue SL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368985747

1.150,00€

Brendi                    Scott

Kodi                        7613368985747

Teknologjia            Top pocket with fleece lining

                                Stow away ice axe/pole fixation

                                Versatile daisy chain loops

                                Light hip belt with safety leg loop

Konstruksioni       Shell Fabric: 100% Polyamide; Lining: 100% Polyester


ÇANTA SCOTT SKI MULTI black-dark grey

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368626879

67,00€

Brendi                    Scott

Kodi                        7613368626879

Konstruksioni       100% Polyester

Dimensionet         43cm x 30cm x 40cm


ÇANTA VOLKL 1 PALE SKIJA CLASSIC 175cm

Modeli: Volkl

Kodi i produktit: 821264707296

30,00€

ÇANTA VOLKL 1 PALE SKIJA CLASSIC 175cm  Çanta klasike e përshtatshme për një palë skija  me një ndarje me zinxhirë në dy drejtime, me rrip mbajtës të mbushur me Velcro dhe me sistem ventilimi për ndarjen kryesore.

Ngjyra : E zezë dhe e verdhë

Pesha : 0.80 kg

Madhësia : 175 x 25x 25 cm

Origjina : Gjermani

ÇANTA VOLKL 2 PALE SKIJA CLASSIC 195cm

Modeli: Volkl

Kodi i produktit: 0821264707302

40,00€

ÇANTA VOLKL 2 PALE SKIJA CLASSIC 195cm Çanta klasike e përshtatshme për dy palë skija  me një ndarje me zinxhirë në dy drejtime, me rrip mbajtës të mbushur me Velcro dhe me sistem ventilimi për ndarjen kryesore.

Ngjyra : E zezë dhe e verdhë

Pesha : 0.85 kg

Madhësia : 195 x 35x 35 cm

Origjina : Gjermani

Mögliche Optionen

Dalbello AERRO 60 blach/tran

Modeli: Dalbello

Kodi i produktit: 000DA60M5-310

110,00€


Mögliche Optionen

Doreza SC EXPLORAIR TECH black 18

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613317495082

60,00€


Doreza SC ULTIMATE PLUS black - XXL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368554462

60,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni Shell Pelhure: Lekure dhe Ripstop , Dora: Lekure , GORE-TEX® , Astari: 100% Polyester
 Kompozita Insert: 100% Polytetraflourethylen , Astari: 100% Polyester
 Izolimi Mbrapa = 220g fiberfill , Dora = 170g
 Rripi SRS Mountain Strap
 Fit Regular
 Karakteristikat Mbulesa të artikuluara në pjesën e prapme të duarve, Gishtat e artikuluar, pranga e gjatë, gishtat e parafabrikuar të fortë
 Madhesia XXL

Mögliche Optionen

Doreza SC ULTIMATE PREMIUM GTX MITTEN black

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368227038

73,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni Shell Pelhure: Lekure dhe Ripstop , Dora: Lekure , GORE-TEX® , Astari: 100% Polyester
 Kompozita Insert: 100% Polytetraflourethylen , Astari: 100% Polyester
 Izolimi Mbrapa = 220g fiberfill , Dora = 170g
 Rripi SRS Mountain Strap
 Fit Regular
 Karakteristikat Mbulesa të artikuluara në pjesën e prapme të duarve, Gishtat e artikuluar, pranga e gjatë, gishtat e parafabrikuar të fortë
 Madhesite S , M , XL

Mögliche Optionen

Doreza SC W ULTIMATE PREMIUM GTX black-silver white 19

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368226956

74,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni Shell Pelhure: Lekure dhe Ripstop , Dora: Lekure , GORE-TEX® , Astari: 100% Polyester
 Kompozita Insert: 100% Polytetraflourethylen , Astari: 100% Polyester
 Izolimi Mbrapa = 220g fiberfill , Dora = 170g
 Rripi SRS Mountain Strap
 Fit Regular
 Karakteristikat Mbulesa të artikuluara në pjesën e prapme të duarve, Gishtat e artikuluar, pranga e gjatë, gishtat e parafabrikuar të fortë
 Madhesite XS, S, M
Prej 1 deri 16 nga 378 (24 faqe)