You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Alpinizëm

Çanta per ortek / SCOTT - GUIDE AP 30 black-burnt orange

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613317866530

750,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni H/T 420 D Nylon Plain W/R , H/T 210 D Nylon Double R/S W/R
 Pesha 1390g Qanta, 1280g Alpride Sistemi
 Teknologjia Supercapacitor technology , Turbo radial fan
 Specifikimet Scott ALPRIDE AIRBAG-SYSTEM E1 , TÜV-certified , SOS label with emergency instructions , Sternum strap with emergency whistle
 Dimensionet 60-28-19cm

Çantë SCOTT PERFORM EVO HY 4 sulphur yellow - 19

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368433026

59,00€

Brendi: Scott

Karakteristikat: ajroset, jashtëzakonisht i lehtë

Përdorimi: hiking, MTB

Ngjyra: e verdhë

Materiali: poliamid, poliestër, D3O®

Mögliche Optionen

Çantë shpine / Vango Lyt 15

Modeli: Vango

Kodi i produktit: 5023518818887

30,00€
Firma
Vango
Kodi 5023518818887
Dimensionet L20.0 x H42.0 x W24.0cm
Karakteristikat Materiali 420 Cationic Fabric , rripat Duraflex , Reflektive per vizibilitet me te mire
Pesha

0.36 kg

Çantë shpine / Vango Pinnacle 60:70

Modeli: Vango

Kodi i produktit: 5023518824697

175,00€
Brendi Vango
Kodi 5023518824697
Dimensionet 82 x 26 x 35
Karakteristikat Reflektive , Mbulojse shiu, Hydration system
Pesha

2.7 kg

Çantë shpine / Vango Sherpa 60:70

Modeli: Vango

Kodi i produktit: 5023519013991

130,00€
Firma
Vango
Kodi 5023519013991
Dimensionet L30.0 x H80.0 x W31.0cm
Karakteristikat Materiali 420 Cationic Fabric , rripat Duraflex, Reflektive per vizibilitet me te mire, Mbulues shiu i ndashem, Fishkellime emergjente 
Pesha

2.46 kg

Çantë shpine / Vango Stryd 22

Modeli: Vango

Kodi i produktit: 5023518819013

37,00€
Brendi Vango
Kodi 5023518819013
Dimensionet L22.0 x H50.0 x W30.0cm
Karakteristikat Materiali 420 Cationic Fabric, rripat Duraflex, Reflektive per vizibilitet më të mirë
Pesha

0.54kg

Drita per koke SW Scout3

Kodi i produktit: 7318860202490

27,00€

Kodi: 7318860202490


Shtojca: Shirit koke

Bateria: 3 x AAA (e përfshirë) / bateri e rikarikueshme (e disponueshme veçmas)

Distanca e dritës: 30 m (modaliteti min) / 50 m (modaliteti maksimal)

Treguesi i baterisë: po

Prodhimi: 220 Lumen

Rezistenca ndaj ujit: IPX5

Dyshek Alumini

Kodi i produktit: 5997608578091

10,00€

Brendi             POLIFOAM

Kodi                 5997608578091

Dimensionet  190 x 55 x 0,3

Pesha              200,00 g


Info    

    E hollë dhe e lehtë e bërë nga polietileni,
    me fletë alumini në njërën anë,
    dhe cili siguron mbrojtje termike shtesë


10,00€

Helmeta alpinizmi ARMOUR / Madhësia: 50-57

Kodi i produktit: 8005436100913

68,00€

Kodi: 8005436100913

Predha e brendshme e bërë nga EPS dhe kapak i jashtëm në ABS të injektuar me veshje të butë me prekje

• Vrima anësore për ajrim

• Sistemi i rregullueshëm i rregullimit të pasmë

• Sistemi i fortë i lidhjes ballore

Shishe inoxi EXPLORER 1.0L

Kodi i produktit: 7610465877333

28,00€

Kodi: 7610465877333


Lartësia: 26,2 cm

Ø: 8 cm

Pesha: 210 gr

Shishe inoxi EXPLORER 1.oL

Kodi i produktit: 7610465877319

28,00€

Kodi:7610465877319

Çelik inox - Ofron qëndrueshmëri.

Kapaku i vidhos - Lejon akses të shpejtë dhe të lehtë në hidratim.

I papërshkueshëm nga rrjedhjet - Parandalon derdhjet.

Unaza e gjerë - Lejon bartje të lehtë.

Pa BPA

Ngjyra: Rozë

Gjinia: burra, gra

Sporti: Vrapim, Jashtë

Lloji: Shishe

Karakteristikat: e lehtë

Siguresa per alpiniste via ferrata EASY RIDER

Kodi i produktit: 793661415657

150,00€

Kodi: 793661415657


- Dy karabina Easy Rider

- Elastike

- Unaza për t'u varur drejtpërdrejt në parzmore

- Shumë kompakt në mbulesën e saj me zinxhir

- Absorboni energji për të reduktuar forcën e goditjeve

- Rezistent ndaj gërryerjes

Thes per fjetje Ultralite Pro 200

Modeli: Vango

Kodi i produktit: 5023518803012

155,00€
Firma
Vango
Kodi 5023518803012
Paketimi 25.0 x 22.0 cm
Gjatesia 205 cm
Pesha

1.1 kg

VANGO CORVUS 20

Kodi i produktit: 00000003LCW32

20,00€


20,00€

VANGO CORVUS 85

Modeli: Vango

Kodi i produktit: 00000003LCW32

25,00€

3 LED ultra të ndritshme

Mundësuar nga 2 x bateri AAA (nuk përfshihen)

Opsionet e ndriçimit me shumë mënyra

Jetëgjatësia e përafërt e baterisë - Fuqia e lartë 11 orë/Ekonomia 37 orë

Rrip koke i rregullueshëm kundër rrëshqitjes - Përshtatje e personalizuar në kokë

25,00€

VERIGA CITY TRACK

Kodi i produktit: 3838723277396

18,00€


Prej 1 deri 16 nga 16 (1 faqe)