You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Kamping

Brezore per alpini ENERGY CR 4 M-XL grey

Kodi i produktit: 8005436108278

65,00€

Kodi: 8005436108278


Parzmore e gjithanshme, plotësisht e rregullueshme për ngjitje në të gjitha nivelet

Rripat e belit dhe kofshëve me brendësi të termoformuar që përshtaten në mënyrë të përkryer me trupin për rehati të jashtëzakonshme

Rrip me 2 kopsa vetë-kyçëse dhe kofshë të rregullueshme për një përshtatje optimale

4 sythe ingranazhesh të përforcuara - Unaza e tërheqjes së pasme

Pesha M: 380g

Aktivitetet: alpinizëm, ngjitje në akull, ngjitje në shkëmb, ngjitje në rrugë të gjatë, ecje në akull, palestër ngjitjeje

Out of stock

Çanta shpine Contour 60:70

Modeli: Vango

Kodi i produktit: 5023519013533

110,00€
Firma
Vango
Kodi 5023519013533
Dimensionet L30.0 x H76.0 x W31.0cm
Karakteristikat Materiali 420 Cationic Fabric , rripat Duraflex, Reflektive per vizibilitet me te mire, Mbulues shiu i  ndashem , Fishkellime emergjente 
Pesha

2.3 kg

Çanta shpine Exodus 60+20

Modeli: Vango

Kodi i produktit: 5023518824833

210,00€
Firma
Vango
Kodi 5023518824833
Dimensionet L26.0 x H67.0 x W40.0cm
Karakteristikat Dy rrotas , rripat Duraflex , doreza per ta kapur nga anash
Pesha

4.16kg

Çanta shpine Freedom II 60+20

Modeli: Vango

Kodi i produktit: 5023518818450

150,00€
Firma
Vango
Kodi 5023518818450
Dimensionet L28.0 x H63.0 x W38.0cm
Karakteristikat Dy rrotas , rripat Duraflex , doreza per ta kapur nga anash , materiali Protex 4:2 Fabric
Pesha

2.92 kg

Çanta shpine Sherpa 60:70

Modeli: Vango

Kodi i produktit: 5023519013991

130,00€
Firma
Vango
Kodi 5023519013991
Dimensionet L30.0 x H80.0 x W31.0cm
Karakteristikat Materiali 420 Cationic Fabric , rripat Duraflex, Reflektive per vizibilitet me te mire, Mbulues shiu i  ndashem , Fishkellime emergjente 
Pesha

2.46 kg

Çantë SCOTT PERFORM EVO HY 4 sulphur yellow - 19

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368433026

59,00€

Brendi: Scott

Karakteristikat: ajroset, jashtëzakonisht i lehtë

Përdorimi: hiking, MTB

Ngjyra: e verdhë

Materiali: poliamid, poliestër, D3O®

Drita per koke SW Scout3

Kodi i produktit: 7318860202490

27,00€

Kodi: 7318860202490


Shtojca: Shirit koke

Bateria: 3 x AAA (e përfshirë) / bateri e rikarikueshme (e disponueshme veçmas)

Distanca e dritës: 30 m (modaliteti min) / 50 m (modaliteti maksimal)

Treguesi i baterisë: po

Prodhimi: 220 Lumen

Rezistenca ndaj ujit: IPX5

Dyshek Alumini

Kodi i produktit: 5997608578091

10,00€

Brendi             POLIFOAM

Kodi                 5997608578091

Dimensionet  190 x 55 x 0,3

Pesha              200,00 g


Info    

    E hollë dhe e lehtë e bërë nga polietileni,
    me fletë alumini në njërën anë,
    dhe cili siguron mbrojtje termike shtesë


10,00€

Dysheke Dreamer 3 Double

Modeli: Vango

Kodi i produktit: 5023518817651

83,00€
Firma
Vango
Kodi 5023518817651
Paketimi 68.0 x 19.0cm
Gjatesia 183 cm
Pesha

2.7 kg

Dysheke Dreamer 3 Single

Modeli: Vango

Kodi i produktit: 5023518817668

39,00€
Firma
Vango
Kodi 5023518817668
Paketimi 55.0 x 12.0 cm
Gjatesia 183 cm
Pesha

0.96 kg

Dysheke Single Flocked Airbed

Modeli: Vango

Kodi i produktit: 5023519022740

24,00€
Firma
Vango
Kodi 5023519022740
Paketimi L30.0 x H7.5 x W29.5cm
Gjatesia 191 cm
Pesha

1.25 kg

Dysheke ThermoCore

Modeli: Vango

Kodi i produktit: 5023519088418

135,00€
Firma
Vango
Kodi 5023519088418
Madhesia 29.0 x 11.0cm
Gjatesia 185 cm
Pesha

0.75 kg

135,00€

Helmeta alpinizmi ARMOUR 50-57

Kodi i produktit: 8005436100913

68,00€

Kodi: 8005436100913


Predha e brendshme e bërë nga EPS dhe kapak i jashtëm në ABS të injektuar me veshje të butë me prekje

• Vrima anësore për ajrim

• Sistemi i rregullueshëm i rregullimit të pasmë

• Sistemi i fortë i lidhjes ballore

IS001K BREEZE R MID

Modeli: Alpina

Kodi i produktit: 3838421311262

135,00€
Firma
Alpina
Kodi 3838421311262
Madhesite / /
Gjinia Meshkuj
Struktura Upper - Leather
Lining - Textiles
Out of stock

Mögliche Optionen

IS002K BREEZE R MID

Modeli: Alpina

Kodi i produktit: 3838421311514

135,00€
Firma
Alpina
Kodi 3838421311514
Madhesite 42, 43, 44, 45, 46
Gjinia Meshkuj
Struktura Upper - Leather
Lining - Textiles

Mögliche Optionen

IS011K BREEZE RXMID

Modeli: Alpina

Kodi i produktit: 3838421311705

135,00€
Firma
Alpina
Kodi 3838421311705
Madhesite 41, 42, 43, 44, 45
Gjinia Meshkuj
Struktura Upper - Leather
Lining - Textiles
Prej 1 deri 16 nga 40 (3 faqe)