You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Top Brands

Mögliche Optionen

Dorëza për skijim për Femra / SCOTT W ULTIMATE PREMIUM GTX black-silver white - 19

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368226956

74,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni Shell Pelhure: Lekure dhe Ripstop , Dora: Lekure , GORE-TEX® , Astari: 100% Polyester
 Kompozita Insert: 100% Polytetraflourethylen , Astari: 100% Polyester
 Izolimi Mbrapa = 220g fiberfill , Dora = 170g
 Rripi SRS Mountain Strap
 Fit Regular
 Karakteristikat Mbulesa të artikuluara në pjesën e prapme të duarve, Gishtat e artikuluar, pranga e gjatë, gishtat e parafabrikuar të fortë
 Madhesitë XS, S

Mögliche Optionen

Dorëza për skijim për Femra / SCOTT W ULTIMATE PREMIUM GTX MITTEN black

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368227830

74,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni Shell Pelhure: Lekure dhe Ripstop , Dora: Lekure , GORE-TEX® , Astari: 100% Polyester
 Kompozita Insert: 100% Polytetraflourethylen , Astari: 100% Polyester
 Izolimi Mbrapa = 220g fiberfill , Dora = 170g
 Rripi SRS Mountain Strap
 Fit Regular
 Karakteristikat Mbulesa të artikuluara në pjesën e prapme të duarve, Gishtat e artikuluar, pranga e gjatë, gishtat e parafabrikuar të fortë
 Madhesite
XS, S, M

Mögliche Optionen

Kostume për larje / Speedo - AQUAGEM 1PCE AF BLUE

Modeli: Speedo

Kodi i produktit: 5053744334844

53,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5053744334844

Ngjyra: E Kaltert

Materiali: 80% polyamide 20% elastane

Kostume për larje / Speedo - SPDSCU SHINEDREAM PLMT AF BLACK/PINK

Modeli: Speedo

Kodi i produktit: 5053744248042

60,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5053744248042

Ngjyra: Roze dhe e zeze

Materiali: 73% nylon, 27% elastane

Mögliche Optionen

Kostume për larje / Speedo - Swimsuit CONTOUR RENEW 1PCE AF BLACK/ORANGE

Modeli: Speedo

Kodi i produktit: 5053744335193

53,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5053744335193

Ngjyra: E Zeze dhe portokall

Për: Femra

Materiali: Polyester

Mögliche Optionen

Kostume për larje / Speedo - Swimsuit FIT LNBK AF BLACK/PURPLE

Modeli: Speedo

Kodi i produktit: 5053744335421

38,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5053744335421

Ngjyra: E Zezë dhe rozë

Për: Femra

Materiali: Polyester

Mögliche Optionen

Kostume për larje / Speedo - Women's Allover Bikini Black

Modeli: Speedo

Kodi i produktit: 5053744549156

28,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5053744549156

Materiali: CREORA® HighClo™

Mögliche Optionen

Kostume për larje / Speedo - Women's Belted Deep U-Back Swimsuit Red

Modeli: Speedo

Kodi i produktit: 5053744548685

38,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5053744548685

Materiali: CREORA® HighClo™

Mögliche Optionen

Pantolla për skijim për Femra / SCOTT W ULTIMATE DRYO blue nights

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368618300

150,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni
DRYOsphere 2L with PFC free DWR
 Madhesia S, M 
 Teknologjia Thinsulate™ , DRYOsphere
 Pesha
0.75
 Karakteristikat Gjep i mbrapem , Artikulim i gjunjeve , Dollake e pershtatshme , CORDURA® abrasion resistant scuff panels

Skija SCOTT / SCRAPPER 105 A version 19 / 183cm

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368555704

510,00€
 Brendi
Scott
 Kodi 7613368555704
 Baza
P-Tex 2100
 Radiusi19 mm
 Karakteristikat Full Sidewall , Base P-Tex 2100 , vMotion , Powered by Steel
 Materiali Berthama e drurit
 Tipi Lidheses vMotion
 Konstruksioni Sandwitch
 Dimensionet 119mm, 105mm, 131mm
 

Mögliche Optionen

Skija SCOTT / SCRAPPER 95 A version - 19

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368556145

468,00€
 Brendi
Scott
 Kodi 7613368556145
 Baza
P-Tex 2100
 Radiusi19 mm
 Karakteristikat Full Sidewall , Base P-Tex 2100 , vMotion , Powered by Steel
 Materiali Berthama e drurit
 Tipi Lidheses vMotion
 Konstruksioni Sandwitch
 Gjatesia 168 cm
 Dimensionet 119mm , 95mm , 131mm

Mögliche Optionen

Skija VÖLKL / DEACON 75 - 19

Modeli: Völkl

Kodi i produktit: 0821264683408

405,00€

 Brand

Volkl

 Code

0821264683408

 Base

P-Tex 2100

 Radius

18.3 mm

 Features

Full Sidewall , Base P-Tex 2100 , vMotion , Powered by Steel

 Material

Wood Core

 Binder

vMotion

 Construction

Sandwitch

Skija Völkl / MANTRA 102 FLAT - 19 / 191cm

Modeli: Völkl

Kodi i produktit: 821264680308

490,00€
 Brendi
Volk
 Kodi 0821264680315
 Baza
P-Tex 2100
 Niveli Skijimit Avancuar
 Karakteristikat Full Sidewall , Base P-Tex 2100 , vMotion , Powered by Steel
 Materiali Berthama e drurit
 Tipi Lidheses vMotion
 Viti 2019-2020
Madhesia 191cm

Mögliche Optionen

Speedo Sweatshirt për not, me mang të gjata për femra

Modeli: Speedo

Kodi i produktit: 5053744642130

48,00€

Brendi           Speedo

Kodi               8-131913503-Y1

Materiali        Soft Touch Fabric


Mbrojtje nga dielli - UPF 40+

Traka per koke / SCOTT TEAM 20 blue nights-blue sapphire

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368591764

18,00€
 Brendi
Scott
 Gender Meshkuj & Femra
 Fabric
100% acrylic , Astari: 100% polyester
 Code 7613368591764

Traka per koke SCOTT / TEAM 20 green moss-blue nights

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368591665

18,00€
 Brendi
Scott
 Gender Meshkuj & Femra
 Fabric
100% acrylic , Astari: 100% polyester
 Code 7613368591665
Prej 1 deri 16 nga 18 (2 faqe)