You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Top Brands

Mögliche Optionen

Dorëza për skijim për Femra / SCOTT W ULTIMATE PREMIUM GTX MITTEN black

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368227830

74,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni Shell Pelhure: Lekure dhe Ripstop , Dora: Lekure , GORE-TEX® , Astari: 100% Polyester
 Kompozita Insert: 100% Polytetraflourethylen , Astari: 100% Polyester
 Izolimi Mbrapa = 220g fiberfill , Dora = 170g
 Rripi SRS Mountain Strap
 Fit Regular
 Karakteristikat Mbulesa të artikuluara në pjesën e prapme të duarve, Gishtat e artikuluar, pranga e gjatë, gishtat e parafabrikuar të fortë
 Madhesite
XS, S, M

Dorëza SCOTT / ULTIMATE PREMIUM GTX MITTEN black / S

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368227038

73,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni Shell Pelhure: Lekure dhe Ripstop , Dora: Lekure , GORE-TEX® , Astari: 100% Polyester
 Kompozita Insert: 100% Polytetraflourethylen , Astari: 100% Polyester
 Izolimi Mbrapa = 220g fiberfill , Dora = 170g
 Rripi SRS Mountain Strap
 Fit Regular
 Karakteristikat Mbulesa të artikuluara në pjesën e prapme të duarve, Gishtat e artikuluar, pranga e gjatë, gishtat e parafabrikuar të fortë
 Madhesite S

Mögliche Optionen

Pantolla për skijim për Meshkuj / SCOTT - EXPLORAIR 3L blue nights

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368611653

190,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni
Dermizax® 3L
 Madhesite S, M , L
 Teknologjia
Dermizax®
 Pesha
0.69
 Karakteristikat Gjep i mbrapem , Artikulim i gjunjeve , Dollake e pershtatshme , CORDURA® abrasion resistant scuff panels

Pantolla për skijim për Meshkuj / SCOTT - VERTIC GTX 3L blue nights - L

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368609728

380,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni GORE-TEX® 3L performance garment
Madhesia L
 Teknologjia GORE-TEX®
 Pesha 0.85
 Karakteristikat Gjep i mbrapem , Artikulim i gjunjeve , Dollake e pershtatshme , CORDURA® abrasion resistant scuff panels

Pantolla për skijim për Meshkuj / SCOTT VERTIC GTX 3L STRETCH black - 19 - M

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368610076

420,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni
Dermizax® 3L
 Madhesia M
 Teknologjia
Dermizax®
 Pesha
0.69
 Karakteristikat Gjep i mbrapem , Artikulim i gjunjeve , Dollake e pershtatshme , CORDURA® abrasion resistant scuff panels

Mögliche Optionen

Shorce SCOTT / EXPLORAIR ASCENT blue nights

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368612537

90,00€
 Brendi
Scott
 Teknologjia PrimaLoft®
 Konstruksioni
20D Wind Resistant Toray Airtastic®, DUROxpand 4-way stretch CORDURA® fabric with FC free DWR
 Madhesia M
 Pesha
0.47
 Izolimi 80g PrimaLoft® Silver Insulation 100% Eco
 Madhesite
M , L

Skija SCOTT / SCRAPPER 105 A version 19 / 183cm

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368555704

510,00€
 Brendi
Scott
 Kodi 7613368555704
 Baza
P-Tex 2100
 Radiusi19 mm
 Karakteristikat Full Sidewall , Base P-Tex 2100 , vMotion , Powered by Steel
 Materiali Berthama e drurit
 Tipi Lidheses vMotion
 Konstruksioni Sandwitch
 Dimensionet 119mm, 105mm, 131mm
 

Mögliche Optionen

Skija SCOTT / SCRAPPER 95 A version - 19

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368556145

468,00€
 Brendi
Scott
 Kodi 7613368556145
 Baza
P-Tex 2100
 Radiusi19 mm
 Karakteristikat Full Sidewall , Base P-Tex 2100 , vMotion , Powered by Steel
 Materiali Berthama e drurit
 Tipi Lidheses vMotion
 Konstruksioni Sandwitch
 Gjatesia 168 cm
 Dimensionet 119mm , 95mm , 131mm

Mögliche Optionen

Skija VÖLKL / DEACON 75 - 19

Modeli: Völkl

Kodi i produktit: 0821264683408

405,00€

 Brand

Volkl

 Code

0821264683408

 Base

P-Tex 2100

 Radius

18.3 mm

 Features

Full Sidewall , Base P-Tex 2100 , vMotion , Powered by Steel

 Material

Wood Core

 Binder

vMotion

 Construction

Sandwitch

Skija Völkl / MANTRA 102 FLAT - 19 / 191cm

Modeli: Völkl

Kodi i produktit: 821264680308

490,00€
 Brendi
Volk
 Kodi 0821264680315
 Baza
P-Tex 2100
 Niveli Skijimit Avancuar
 Karakteristikat Full Sidewall , Base P-Tex 2100 , vMotion , Powered by Steel
 Materiali Berthama e drurit
 Tipi Lidheses vMotion
 Viti 2019-2020
Madhesia 191cm

Mögliche Optionen

Speedo Sweatshirt për not, me mang të gjata për meshkuj

Modeli: Speedo

Kodi i produktit: 5053744642871

28,00€

Brendi           Speedo

Kodi               8-132095135-Y1

Materiali        Soft Touch Fabric


Mbrojtje nga dielli - UPF 40+

Traka per koke / SCOTT TEAM 20 blue nights-blue sapphire

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368591764

18,00€
 Brendi
Scott
 Gender Meshkuj & Femra
 Fabric
100% acrylic , Astari: 100% polyester
 Code 7613368591764

Traka per koke SCOTT / TEAM 20 green moss-blue nights

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368591665

18,00€
 Brendi
Scott
 Gender Meshkuj & Femra
 Fabric
100% acrylic , Astari: 100% polyester
 Code 7613368591665

Mögliche Optionen

XHAKETË PËR FEMRA / SCOTT W INSULOFT LIGHT PL majolica blue-ginger bread

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368964919

120,00€

Brendi: Scott

Barkodi: 7613368964919

Përbërja: 100% poliestër 


-Izolimi DUROloft Eco i ricikluar

-Panele shtrirjeje që marrin frymë nën sqetull

-Lejon një gamë të gjerë lëvizjesh

Xhaketë për Meshkuj / SCOTT VERTIC GTX 3L STRETCH black-dark grey melange - M

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368621164

460,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni bluesign® approved GORE-TEX® 3L performance garment with stretch technology
 Madhesia M
 Teknologjia
GORE-TEX®
 Izolimi 600 Fill 3M™ Thinsulate™ Featherless insulation
 Karakteristikat Kapuc i fiksuar dhe i ndyshueshem ,Gjepa te duarve , Kufizim i ndryshueshem , lidhje elastine

XHAKETË PËR MESHKUJ / SCOTT EXPLORAIR 3L blue nights - M

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368611752

215,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni
Dermizax® 3L
 Madhesia M
 Teknologjia
Dermizax®
 Izolimi 600 Fill 3M™ Thinsulate™ Featherless insulation
 Karakteristikat Kapuc i fiksuar dhe i ndyshueshem ,Gjepa te duarve , Kufizim i ndryshueshem , lidhje elastine
Prej 1 deri 16 nga 22 (2 faqe)