You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Accessories

SCOTT TRAVEL SOFTCASE 70 / dark grey-red clay

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613317673459

220,00€

Brendi: Scott

Kodi: 7613317673459

 

-Ndarëse dhe xhepa të brendshëm

-Rrota me cilësi të lartë për thithjen e goditjeve dhe kornizë anësore të aluminit të rëndë të instaluar

-Kapje doreze e gomuar, struktura e përforcuar e brinjëve dhe trashësia e murit të tubit

-Doreza të sipërme dhe anësore të rehatshme dhe të mbushura

-Ndërtimi: 1000D Poliester/900D Reverse PU


-Lartësia: 67 cm

-Gjerësia: 40 cm

-Thellësia: 27 cm

Banka e Pjert BSB-500YDB

Modeli: Body Sculpture

Kodi i produktit: 0860504490251

83,00€

Brendi: Body Sculpture 

Kodi: 0860504490251


I përshtatshëm për të gjitha llojet e ushtrimeve, ushtrime me shtangë dore dhe pesha me dy duar.

Banka per Ushtrime TOORX WBX-90

Modeli: Toorx

Kodi i produktit: 8029975990132

325,00€

Brendi: Toorx

Kodi: 8029975990132

BIÇIKLETA KDS-2750-MD 20" NE/YEL/BLK / Bisan

Modeli: Bisan

Kodi i produktit: 000275D202002

245,00€

Madhësia e rrotës: 20"

Korniza: Çelik / Çelik

Rima: ALLOY, SINGLE FLOOR/SINGLE WALL

Goma: Mitas/CST

Piruni: SUNRUN (3X7)

Kushineta e pirunit: Mozo

Zinxhiri: KMC

Dhëmbëzori i përparëm: SUNRUN

Dhëmbëzori i pasëm: SUNRUN

Tubi drejtues: Çelik/Çelik (24-34-42T)

Timoni: Çelik/Çelik

Pesha: 12.6

Mögliche Optionen

Bicikletë POLAR GRAZIA 6s Retro / warm grey - 22

Modeli: Polar

Kodi i produktit: 8605044901430

295,00€

Madhësia e rrotës / Numri i marsheve: 28" / 6

Rami: HI TEN STEEL

Piruni: HI-TEN STEEL RIGID 28"

Mbajtës i pirunit: THREAD 1".

Tubi drejtues: ALUMIN/ÇELIK 22.2/80mm

Timoni: ÇELIK 620mm

Dorezat e timonit: HERMANS ERGO

Gypi i ulëses: ÇELIK 28.6x300mm

Ulësja: P:LAB CITY LADY

Rrethi: BERETTA 28" ALUMINIUM DOUBLE WALL 36H

Shtëpiza e osit të përparëm dhe pasëm: STEEL 36H

Dorëzat e frenave: SACCON PVC-ALU

Frenat: SACCON V-BRAKE ALU

Dhëmbëzori i pasëm: SHIMANO RD-TY21 GS

Ndëruesit e shpejtësisë: SHIMANO SL-RS36-6 REVO SHIFTER

Dhëmbëzori i përparëm: SHIMANO MF-TZ500 14-28T

Zinxhiri: KMC Z6

Kushineta /boshti i kokës së mesme: THUN CARTRIDGE

Pedale: CITY ALU

Këmbëzat: ALU

Gomat: 700x40C

Mögliche Optionen

Bicikletë SCOTT ASPECT 950 / slate grey - 21

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523119264

850,00€

Madhësia e rrotës / Numri i marsheve: 29”/ 2 x 9

Rami: Aspect 900-700 series / Alloy 6061 Custom Tubing, / BSA73 / Rrugëzim i brendshëm i kabllove / varëse e zëvendësueshme

Piruni: Suntour XCT30-HLO, Hyd. Lockout / 100mm travel

Mbajtës i pirunit:  Bearing: Syncros OE Press Fit / 1 1/8”, OD 50mm / ID 44mm

Ndërruesit e shpejtësisë: Shimano SL-M2010, R-fire plus / 2 way release, w/gear indicator

Rrima: Syncros X-20 Disc, 32H / e zezë

Gypi i ulëses: Syncros 3.0, 31.6mm / 350mm / E zezë

Pedalet: Feimin FP-873-ZU

Ulësja: Syncros 3.0

Zinxhiri: KMC X9

Kushineta / boshti I kokës së mesme : Shimano BB-MT500, Hollowtech II / filetuar

Timoni: Syncros 3.0 / 720mm, i zi / 31.8mm / 12mm ngritje / 9° BS, / Syncros Pro Grip

Gypi i drejtimit: Syncros 3.0 / 7° / E zezë

Gomat: Kenda Booster, 2.4” / 30TPI

Dorëzat e frenave: Tektro HDM275 Hydr. Disk, Tektro / 6 bulona / F&R 160 mm

Ndëruesi i pasëm: Shimano Altus RD-M2000, 18 shpejtësi

Ndëruesi i përparëm: Shimano FD-M2020-TS / 31.8 mm

Shtëpiza e osit të përparëm dhe pasëm: Disk Formula DC-19 FQR / Formula DC-25 8s RQR Disc

BIDON UJI ELITE FLY MTB / black 950ml

Modeli: Elite

Kodi i produktit: 8020775035986

8,00€

- Kapak i dizajnuar në mënyrë ergonomike, i bërë nga materiale të ndryshme dhe një valvul prej silikoni të butë, pa erë dhe pa shije për mbushje dhe pastrim të lehtë, si dhe shpërndarje të lëngjeve me rrjedhje të lartë

- Pamje e re, jashtëzakonisht sportive dhe e veçantë me kapje të mirë dhe shtrëngim të mirë

- Me një diametër prej 74 mm i përshtatshëm për mbajtëset normale të shisheve dhe me një lartësi prej vetëm 225 mm (për madhësinë 750 ml) shumë kompakt dhe për këtë arsye i përshtatshëm për korniza të vogla

Out of stock

Bidon ZEFAL SENSE GRIP 800ml black-blue

Kodi i produktit: 3420586600086

3,20€


Out of stock

CA TITAN 2 (Madhesia: M/L)

Kodi i produktit: 8005436086378

65,00€


Çanta për brez SCOTT TRAIL FR` /dark grey-northern mint

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523445332

55,00€

Brendi: Scott

Kodi: 7615523445332


Specifikat:

- Rrip jashtëzakonisht i lehtë dhe i rehatshëm për përdorim të gjithanshëm.

- Xhep lehtësisht i aksesueshëm në pjesën e sipërme për celularin ose sendet me vlerë

- Xhepa të vegjël rrjetë në ndarjen kryesore për ruajtje të lehtë

- Xhep i vogël me zinxhir në pjesën e përparme

- Xhep anësor për shishe uji me rripa kompresimi

- Rripat në pjesën e poshtme për të siguruar kapacitetin mbajtës

- Dorezë praktike sipër

Out of stock

Çantë SCOTT PERFORM EVO HY 4 caviar black

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368433033

59,00€

Brendi: Scott

Specifikimet teknike:
Materiali: 100D Nylon Mini Shadow, 100D Naylon Velocity
Madhësitë: Një madhësi standarde
Mbrojtësi: Jo
Vëllimi: 4 litra
Përmasat: 40 x 24 x 7 cm
Maks. ngarkesa: e paspecifikuar
Ngjyra: E zezë

Çantë SCOTT TRAVEL SOFTCASE 40 /dark grey-red clay

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613317673435

190,00€

Brendi: Scott

Kodi: 7613317673435

 

-Ndarëse dhe xhepa të brendshëm

-Rrota me cilësi të lartë për thithjen e goditjeve dhe kornizë anësore të aluminit të rëndë të instaluar

-Xhep i jashtëm për sende të ndryshme p.sh. telefon, portofol ose pasaportë

-Kapje doreze e gomuar, struktura e përforcuar e brinjëve dhe trashësia e murit të tubit

-Doreza të sipërme dhe anësore të rehatshme dhe të mbushura

-Pëlhurë Shell: 100% Poliester

-Rreshtimi: 100% poliestër

 

Lartësia: 55 cm

Gjerësia: 35 cm

Thellësia: 23 cm

Dardha boksi me mbajtese BOT-036 / Toorx

Modeli: Toorx

Kodi i produktit: 8029975991122

120,00€

Brendi: Toorx

Kodi: 8029975991122

Dimensionet: 48 x 120/160 cm

Madhësia e topit është 20 x 25 cm.

Ideale për trajnimin e reflekseve dhe aftësive të reagimit

Derrasa per not - EVA KICKBOARD AU RED/BLUE

Modeli: Speedo

Kodi i produktit: 5053744530352

23,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5053744530352


Përshkrimi:

Aksesor trajnimi thelbësor për fillestar ose profesionistë

Përbërë nga shkuma revolucionare EVA (Etilen Vinyl Acetate).

Mund të përdoret për të rritur forcën e këmbës.

Notues ideal për mësimdhënie.

Fund në formë gjysmëhëne për lëvizshmëri më të madhe.


Specifikimet:

Gjinia: Unisex

Materiali: Eva

Madhësia: OSFA

Derrasa per not - KICK BOARD V2 AU GREY/GREEN

Modeli: Speedo

Kodi i produktit: 5053744387147

15,00€

Brendi: Speedo

Kodi:5053744387147 

Dizajnuar për të përmirësuar aftësinë e pjesës së poshtme të trupit tuaj, duke rritur shpejtësinë tuaj në ujë.

Një ndihmë thelbësore stërvitore për çdo notar, tabelat e këmbëve izolojnë pjesën e poshtme të trupit në mënyrë që të përqendroheni në teknikën tuaj të goditjes dhe të përmirësoni forcën e këmbës.

Out of stock

Derrasa per not KICK BOARD AU BLUE/ORANGE

Modeli: Speedo

Kodi i produktit: 5053744631806

15,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5053744631806


Ndërton forcën e këmbës dhe qëndrueshmërinë muskulare Përmirëson teknikën e goditjes Vrimat e kapjes - për duart tuaja, duke ofruar një përvojë komode Bërë nga shkuma EVA Përmasat: ‎35cm x 27cm x 4 cm; 210 gram, ndihmon në izolimin e muskujve të këmbëve tuaja për të ndërtuar forcë dhe qëndrueshmëri muskulore, ndërkohë që është i rehatshëm për t'u trajtuar me vrimat e kapjes.

Prej 1 deri 16 nga 147 (10 faqe)